Cennik

Obowiązuje od dnia 01.01.2022r.

ProPublico

ProPublico – pierwsze stanowisko robocze

Pierwsze stanowisko zawiera opiekę techniczną na okres 12 miesięcy pozwalającą korzystać z serwisu technicznego, bezpłatnych aktualizacji programu oraz dostępu do platform e-ProPublico i ProPublico Licytacje.

ProPublico – kolejne stanowisko robocze

Kolejne stanowisko zawiera opiekę techniczną na okres 12 miesięcy pozwalającą korzystać z serwisu technicznego, bezpłatnej aktualizacji programu oraz dostępu do platform e-ProPublico i ProPublico Licytacje.

ProPublico – opieka techniczna

Usługa daje możliwość korzystania przez okres 12 miesięcy od daty zakupu z serwisu technicznego oraz bezpłatnych aktualizacji.

ProPublico – opieka techniczna wraz z dostępem do platformy e-ProPublico

Usługa daje możliwość korzystania przez okres 12 miesięcy od daty zakupu z serwisu technicznego, bezpłatnych aktualizacji oraz dostępu do platform e-ProPublico.

ProPublico – aktualizacja

Cena za jedno stanowisko. Usługa obejmuje prawo aktualizacji oprogramowania Z WERSJI 14 LUB STARSZEJ DO WERSJI 16. Pakiet zawiera możliwość korzystania przez okres 12 miesięcy od daty zakupu z serwisu technicznego oraz bezpłatnych aktualizacji programu.

ProPublico – aktualizacja wraz z dostępem do platformy e-ProPublico

Cena za jedno stanowisko. Usługa obejmuje prawo aktualizacji oprogramowania Z WERSJI 14 LUB STARSZEJ DO WERSJI 16. Pakiet zawiera możliwość korzystania przez okres 12 miesięcy od daty zakupu z serwisu technicznego, bezpłatnych aktualizacji programu oraz dostępu do platform e-ProPublico.

PPwydatki

Program PPwydatki

Pakiet zawiera: Licencję na program wraz z 12-miesięcznym abonamentem umożliwiającym pracę w programie.

400,00 zł
492,00 zł brutto

PPwydatki – usługa abonamentowa

Roczny abonament umożliwiający pracę w programie.

120,00 zł
147,60 zł brutto

Podane ceny są cenami netto.